Vizyon Tarihi : 28.04.2017
Guardians of the Galaxy Vol. 2
Galaksinin Koruyucuları 2
Yönetmen
:
James Gunn (II)
Oyuncular
:
Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista
Konusu
:
Filmde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor.
Vizyon Tarihi : 28.04.2017
Dalida
Yönetmen
:
Lisa Azuelos
Oyuncular
:
Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve
Konusu
:
Kahire'de doğan, 50'lerde ün kazanan, Youssef Chahine'in "Le Sixième Jour" adlı filminde oynayan, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İbranice, Almanca ve İtalyanca şarkıları olan müzik ikonu Dalida'nın gerçek öyküsüne dayanıyor. 55 altın plak sahibi, tüm zamanların en ünlü şarkıcılarından Dalida'nın hayatının anlatıldığı filmde sadece Gigi L’amoroso ile uluslararası müzik dünyasında büyük üne, içsel bir arayışla çıktığı Hindistan yolculuğu, disko müziğinin altın yıllarında yeniden parlayışı, trajik ölümü gibi pek çok olaya yer veriliyor.
Vizyon Tarihi : 28.04.2017
Nereden Nereye
Yönetmen
:
Volkan Dönmez
Oyuncular
:
Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi, Aslı Mavitan Balkaş
Konusu
:
Ejder Kalender, 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu TV bayisinde çalışmaktadır. Bir gün gazetede, en çok sevdiği dizinin yapımcısı Barış Savaş’ın ve ünlü oyuncu Metin Leylek’in Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur. Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Aksiliklerle dolu geçirilen bir gecenin sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir orası bilinmez.
Vizyon Tarihi : 05.05.2017
The Last Face
Gerçeğin İki Yüzü
Yönetmen
:
Sean Penn
Oyuncular
:
Charlize Theron, Javier Bardem, Adele Exarchopoulos, Jared Harris
Konusu
:
Yetenekli ve çekici bir doktor Afrika'nın çatışma bölgelerinden birinde görevini sürdürmektedir ve bu esnada aynı bölgede çalışan birine aşık olur. Aşk ikisi için de başlamış olsa da aşkı ile son derece tehlikeli olan ve ciddi mesai isteyen işini dengede tutmak bir hayli güç olacaktır.
Vizyon Tarihi : 12.05.2017
King Arthur: The Legend of the Sword
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi
Yönetmen
:
Guy Ritchie
Oyuncular
:
Charlie Hunnam, Jude Law, Astrid Berges Frisbey, Djimon Hounsou
Konusu
:
Film, Kral Arthur’un kılıcı Excalibur’un efsanesini ve Arthur’un sokaklardan, tahta yolculuğunu konu alıyor. Arthur çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern taç giyer. Kim olduğunu bilmeyen Arthur, ekmeğini şehrin arka sokaklarında taştan çıkaran biridir. Kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve gerçek mirasına, krallığına sahip çıkmaya mecbur bırakılır.