Vizyon Tarihi : 20.01.2017
Why Him?
Bu da Nereden Çıktı?
Yönetmen
:
John Hamburg
Oyuncular
:
James Franco, Bryan Cranston, Megan Mullally
Konusu
:
Ned ailesine bağlı, sevecen ve korumacı bir babadır. Her tatilde Stanford'ta okuyan kızını ziyarete gitmekte olan aile bu sefer de yollarını üniversiteye çevirmiştir. Ancak Ned ve ailesi kızıyla buluştuğunda Ned'in en büyük kabusunun gerçek olduğunu görürler. Stephanie'nin bir erkek arkadaşı vardır. Hem de bu erkek arkadaş Silikon Vadisi'nde başarılı olmuş genç bir milyarderdir. Ned kızını bu adamdan kıskanarak farkında olmadan tuhaf ama iyi kalpli olan Laird ile rekabete girer. Ancak Silikon Vadisi'nde dünya çok farklıdır ve Laird'in kızına evlenme teklif etmeyi düşünüyor olması da Ned'in panik seviyesini arttırmaktadır...
Vizyon Tarihi : 20.01.2017
Kötü Çocuk
Yönetmen
:
Yağız Alp Akaydın
Oyuncular
:
Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu
Konusu
:
Kayla, on yedi yaşına girdiğinde, ilk kez gördüğü babasıyla, yabancı bir şehre taşınır. Bu yeni şehirde yaşadığı zorluklar karşısında, hiç beklemediği bir çocuk olan Meriç hep yanında olur. Meriç, etrafına ördüğü sağlam duvarlar arasında yaşayan ve yalnızlığı seçmiş bir çocuktur. Kayla ilk kez bir erkeğe güvenir. Meriç'in sırlarla dolu hayatı onu düştüğü karanlığın derinliklerinden yukarıya çekerken, yanlışlar doğru gözükür, ta ki Kayla gerçekleri fark etmeye başlayana dek...
Vizyon Tarihi : 20.01.2017
Moana
Yönetmen
:
Ron Clements, John Musker
Seslendirenler
:
Aulii Cravalho, Dwayne Johnson, Rachel House, Temuera Morrison
Konusu
:
Maceraya düşkün genç bir kadının, efsanevi bir adaya yaptığı yolculuğu anlatan filmde, genç kadın ile yarı tanrı Maui'nin başlarından geçenler anlatılıyor.
Vizyon Tarihi : 25.01.2017
Vezir Parmağı
Yönetmen
:
Mahsun Kırmızıgül
Oyuncular
:
Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Peker Açıkalın, Gülben Ergen
Konusu
:
3 kıtaya yayılmış, farklı coğrafya ve kültürlerden insanları tebaası olarak bünyesinde barındıran Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllardır bitmeyen büyük savaşlardan yeni bir tanesine daha girmek üzeredir. Ülkenin dört bir yanından eli silah tutan erkekler asker olarak orduya alınmaya başlamıştır. Osmanlı İmparatorluğun 5 bölgesinden yola çıkan, farklı kültürlere ait hamallar savaşa giden bu ordunun neferleri olacaklardır.
Vizyon Tarihi : 27.01.2017
xXx: The Return of Xander Cage
Yeni Nesil Ajan: Xander Cage`in Dönüşü
Yönetmen
:
D. J. Caruso
Oyuncular
:
Vin Diesel, Nina Dobrev, Samuel L. Jackson, Ice Cube
Konusu
:
Film, üçüncü bölümünde ekstrem sporcuyken devlet ajanı olan Xander Cage’in kendi kendini gönderdiği sürgünden dönüşünü, ölümcül alfa savaşçı Xiang ve ekibiyle Pandora’nın Kutusu olarak bilinen tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışındaki çarpışmalarını konu alıyor. Heyecan arayan karakterlerden yepyeni bir ekip oluşturan Xander, kendisini ölümcül bir komplo ağının içine düşmüş bulur. Üstelik bu komplo dünya hükümetlerinin en üst düzeylerini işaret eden bir tuzak olarak karşısına çıkar.
Vizyon Tarihi : 10.02.2017
Fifty Shades Darker
Karanlığın Elli Tonu
Yönetmen
:
James Foley
Oyuncular
:
Dakota Johnson, Jamie Dornan, Kim Basinger
Konusu
:
Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey'in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir.