Mother`s Day

Mother`s Day
Özel Bir Gün
Yönetmen
:
Gary Marshall
Oyuncular
:
Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis
Konusu
:
Film, birbirinden farklı annelerin, Anneler Günü`nünde kesişen hikayeleri konu alıyor.
Seanslar
:
11.00 / 13.30 / 16:00 / 18:30 / 21:00 C.-C.tesi 23:30
 
 
Brooklyn

Brooklyn
Yönetmen
:
John Crowley
Oyuncular
:
Saoirse Ronan, Domhnall Gleeson, Emory Cohen, Hugh Gormley
Konusu
:
Brooklyn, genç bir İrlandalı göçmen olan Eilis Lacey’nin 1950’ler Brooklyn’inde geçen hikâyesini konu alıyor. Amerika’nın gelecek vaatlerinden etkilenen Eilis, New York şehri için annesinin evini terk eder. Vatan hasretini çekmeye başladığı sırada, Eilis kendini aşkın cezbedici ellerine bırakır. Ancak neşesi geçmişi yüzünden bozulur, iki ülke ve üzerinde yaşadığı hayatlardan birini seçmelidir.
Seanslar
:
11:30 / 14:00 / 16:30 / 19:00 / 21:30 C.-C.tesi 00:00
 
 
Bastille Day

Bastille Day
Baskın Günü
Yönetmen
:
James Watkins
Oyuncular
:
Tom Felton, Ruby Rose, Ross Marquand, China Anne McClain
Konusu
:
Michael Mason bir çantayı çalınca, bir anda CIA’nın hedefi haline gelen, Paris’te yaşayan Amerikalı bir yankesicidir. Söz konusu olayı inceleyen CIA ajanı, Sean Briar, Michael’ın çok daha büyük bir oyunun sadece piyonu olduğunu fark eder. Ancak Briar aynı zamanda Michael’ın bu büyük çaplı komployu açığa çıkarmak için kendisine çok büyük yardımı dokunacağının da farkına varır.
Seanslar
:
12:30 / 14:45 / 17:00 / 19:15 / 21:30 C.-C.tesi 23:45
 
 
Magi

Magi
Yönetmen
:
Hasan Karacadağ
Oyuncular
:
Michael Madsen, Lucie Pohl, Dragan Micanovic, Stephen Baldwin
Konusu
:
Amerikalı gazeteci Olivia Watkins, Türkiye\'de yaşayan kız kardeşi Marla tarafından acil olarak İstanbul\'a çağırılır ve Olivia\'nın kardeşinin yanına vardığı o gece Marla esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeder. Bu olay gizemlerle örülü bir hikayenin başlaması anlamına gelmektedir.
Seanslar
:
11.00 / 13.30 / 16.15 / 18:30 / 19:00 / 21:15 / 21:45 C.-C.tesi 00:00 / 00:30
 
 
Emicem Hospital

Emicem Hospital
Yönetmen
:
İsmet Eraydın
Oyuncular
:
Wilma Elles, Selahattin Çakır, Merve Akaydın, Sinan Bengier
Konusu
:
Selo, Cemal Emicesi’nin açtığı Emicem Hastanesi’nde çalışırken yakın arkadaşları Adem ve Dursun’la ekstra işler de yapmaktadırlar. Emicem Hastanesi’nin uluslararası bir seviyeye çıkması için Almanya’dan yönetici getirtilir. Almanya’dan gelen Ingrid Hanım, hastanede Alman disiplinini uygulamaya çalışır. Alman disiplini ile Karadeniz inadı arasında uyuşmazlık olunca komik olaylar yaşanmaya başlar.
Seanslar
:
12:15 / 14:30 / 16:45 / 19:00 / 21:15 C.-C.tesi 23:45
 
 
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice
Batman V Superman: Adaletin Şafağı
Yönetmen
:
Zack Snyder
Oyuncular
:
Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg, Gal Gadot
Konusu
:
Beraberinde getirdiği umut ile dünyada tanrılaşan Superman neden olduğu savaş ve yıkım ile birlikte insanlık için tehdit unsuru oluşturmaya başlar. Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareketleri süren Süper Kahraman’ın insanlığın yanında mı karşısında mı olacağı merak edilirken Gotham Şehrinin koruyucusu Batman\'e karşı giriştiği mücadele yeni bir savaşa davetiye çıkaracaktır.
Seanslar
:
(3D-Türkçe) 12.00 / 15:00 / 18:00 / 21:00 C.-C.tesi 00:00
 
 
The Huntsman: Winter`s War

The Huntsman: Winter`s War
Avcı: Kış Savaşı
Yönetmen
:
Cedric Nicolas Troyan
Oyuncular
:
Chris Hemsworth, Jessica Chastain, Emily Blunt, Charlize Theron
Konusu
:
Gücünü kaybeden kardeşi Ravenna\'yı diriltmek için sihirli aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi ile Eric güçlerini birleştiren bir diğer avcı Sara’nın arasında geçen mücadeleyi işleyecek. Aynayı geri almak için bir avcı birliğini görevlendiren kraliçeye karşı iki iyi kalpli avcı güç birliği yapacak.
Seanslar
:
(2D-Türkçe) 11:30 / 14:00 / 16:30 (2D-Orijinal) 19:00 / 21:30 C.-C.tesi 00:15
 
 
Heidi

Heidi
Yönetmen
:
Alain Gsponer
Seslendirenler
:
Anuk Steffen, Bruno Ganz, Isabelle Ottmann, Quirin Agrippi
Konusu
:
8 yaşında İsviçreli yetim bir kız çocuğu olan Heidi’yi teyzesi, dağ evinde yaşayan dedesine bırakır. Daha sonrasında teyzesi Heidi’yi Almanya, Frankfurt’ta varlıklı Sesemann ailesinin evlerinde yaşaması için dedesinin ayırır. Heidi, Sesemann ailesinin yanında korunaklı bir şekilde ve tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşayan Clara’ya refakatçilik yapar. Her zaman için dedesini ve dağ evindeki yaşantısını özleyen Heidi mutsuzluğuna rağmen her durumun olabildiğince en iyisi olmasını sağlar. Clara ve Heidi farklı hayatlar yaşamalarına rağmen arkadaşlıklar dünyada birçok şeyi değiştirebilir.
Seanslar
:
(Türkçe) 12:15 / 14:45 / 17:15
 
 
Babaların Babası

Babaların Babası
Yönetmen
:
Raşit Çelikezer
Oyuncular
:
Menderes Samancılar, Ali Sürmeli, Ayhan Taş, İsmail Demirci, Burcu Binici
Konusu
:
Birlikte iş yaptığı diğer mafya babalarının arkasından iş çevirdiğini öğrenen Nejdet, onlara bir ders vermek için harekete geçer. Hazırladığı sürprizin en büyüğü ise uzun yıllardır herkesten sakladığı oğludur. Ancak konservatuar mezunu olan Berk balettir. Hiç bir şeyden haberi olmayan genç adamın en büyük hayali ise baş balet olmaktır. Balerin kız arkadaşı ile birlikte mütevazı bir hayat süren Berk kendini bir anda mafya babalarının hesaplaşması içinde bulur. Üstelik onların en büyüğü ve en korkulanı kendi öz babasıdır.
Seanslar
:
19:45 / 22.00 C.-C.tesi 00.30
 
 
Küçük Esnaf

Küçük Esnaf
Yönetmen
:
Bedran Güzel
Oyuncular
:
İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay, Cengiz Bozkurt, Cezmi Baskın
Konusu
:
Bela, macera ve aşk üçgeninde kahkaha fırtınası estirmeye hazırlanan filmde İbrahim Büyükak kendi halinde bir çilingiri, Zeynep Koçak bir avukatı canlandırıyor. Gupse Özay\'ın ‘mahallenin havalı kızı’ olarak kamera karşısına geçtiği projede Cengi Bozkurt ise bir mafya babası olarak beyaz perdede boy gösterecek.
Seanslar
:
11:30 / 14:00 / 16:30 / 19:00 / 21:30 C.-C.tesi 00:15
 
 
The Jungle Book

The Jungle Book
Orman Çocuğu
Yönetmen
:
Jon Favreau
Oyuncular
:
Neel Sethi, Ritesh Rajan, Sara Arrington, Brandon Henschel
Konusu
:
Ailesini kaybeden bir erkek çocuk vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülür. Bagheera, Mowgli’ye bu macerada akıl hocalığı yapacaktır. Canlı aksiyon ve epik türündeki bu hikayede, kurtlar tarafından yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terk etmek zorunda kalınca, hem kendisini hem dış dünyayı keşfetmek için yeni bir arayışa çıkacaktır.
Seanslar
:
(Türkçe) 11.00 / 13:00 / 15:15 / 17:30
 
 
Kabr-i Cin: Mühür

Kabr-i Cin: Mühür
Yönetmen
:
Volkan Adıyaman
Oyuncular
:
Turgay Başyayla, Sevil Uyar, Burcu Küçük, Mehmet Vanlıoğlu
Konusu
:
Yüzyıllar önce iyi bir cinin Kuran\'dan esinlenerek yazdığı gizli kitaba, 100 yılda bir \"bekçi\" adı verilen koruyucular gelmektedir. Yıl 1915 olduğunda, sevdiği kız olan Zöhre\'nin başka biriyle evlendirilmesi üzerine Selim yaşamına son verir. Zöhre ve evlendirildiği adamın kardeşi Hacer bu kitabı çalarlar. Niyetleri kitaptaki büyülerden birini yapmaktır, ancak büyüyü yanlış yapınca Azazel adında bir cini serbest bırakırlar. Kendilerini ve köy halkını büyüden kurtarmak hiç kolay olmayacak, büyünün etkisi 100 yıl sonra bile kendini gösterecektir.
Seanslar
:
19:45 / 22:00 C.-C.tesi 00:15
 
 
Sheep & Wolves

Sheep & Wolves
Kuzular Kurtlara Karşı
Yönetmen
:
Andrey Galat, Maxim Volkov
Seslendirenler
:
Tom Felton, Ruby Rose, Ross Marquand, China Anne McClain
Konusu
:
Çok uzaklarda, sihirli bir dünyada bir koyun sürüsü yaşayıp gitmektedir. Ama doğayla barış içinde yaşadıkları güzel köylerindeki mutlu yaşamları yakınlardaki bir vadiye inen kurt sürüsüyle bir anda bozulur. Koyunlar yeni komşularıyla nasıl geçinebileceklerini kara kara düşünürken, o sırada kurtlar da genç bir lider arayışındadırlar.
Seanslar
:
(Türkçe) 11:45 / 14:00 / 16:15
 
 
Captain America: Civil War
Gösterim Tarihi
06.05.2016
The Angry Birds Movie
Gösterim Tarihi
13.05.2016
X-Men: Apocalypse
Gösterim Tarihi
19.05.2016