X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse
Yönetmen
:
Bryan Singer
Oyuncular
:
James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac
Konusu
:
Evreninin ilk ve en güçlü mutandı Apocalypse, ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu yok etmek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu yok oluştan kurtarmalıdır.
Seanslar
:
(3D-Türkçe) 12:00 / 15:00 C.-C.tesi 23:15 (3D-Orijinal) 18:00 / 21:00 C.-C.tesi 00:00
 
 
Alamet-i Kıyamet: Tarikat

Alamet-i Kıyamet: Tarikat
Yönetmen
:
Doğa Can Anafarta
Oyuncular
:
Büşra Çubukçuoğlu, Funda Ersin, Murat Onuk, Doğuş Gün Demir
Konusu
:
1999 yılında geçen hikayede, Elif adlı genç bir kadın No:72 apartmanında yaşamaktadır. Yalnız hayat sürdüren Elif, hamiledir. '99 yılında Türkiye'de ve dünyada kıyamet alametleri gibi sıra dışı olaylar yaşanırken, 72 numaralı apartmandaki komşuların ise hepsi birbirinden garip kişilerdir... Elif kıyamet alametleri ile komşularının arasına sıkışmıştır.
Seanslar
:
11:45 / 13:45 / 15:45 / 17.45 / 19:45 / 21:45 C.-C.tesi 23:45
 
 
The Offering

The Offering
7. Gün
Yönetmen
:
Kelvin Tong
Oyuncular
:
Elizabeth Rice, Pamelyn Chee, Elizabeth Lazan, Jaymee Ong
Konusu
:
Başarılı bir gazeteci olan Jamie, kız kardeşi Anna’nın esrarengiz ölümü üzerine Singapur’a gider. Ölmüş kız kardeşinden gelmeye başlayan e-postalar ve kızı Katie’nin tuhaf davranışları nedeniyle araştırmasını derinleştirince Anna’nın ölümünün yüzyıllar öncesine dayanan bir lanet zincirinin parçası olduğu ortaya çıkar. Babil Kulesi efsanesine göre şeytan lanetin 7. gününde yeryüzüne dönmek amacıyla görülmemiş vahşi yöntemlerle kurbanlarının canını almaktadır.
Seanslar
:
11:00 / 15:30 / 20.00
 
 
The Nice Guys

The Nice Guys
İyi Adamlar
Yönetmen
:
Shane Black
Oyuncular
:
Russell Crowe, Ryan Gosling, Angourie Rice, Matt Bomer
Konusu
:
1970’ler Los Angeles’ında, şanslı ama sakar özel dedektif Holland March ve dikkatli araştırmacı Jackson Healy bir gizemi çözmek için bir araya gelir. Birlikte, herkesin aradığı ve önemli bir sırrı saklayan kayıp kızı bulmaları gerekmektedir. Bu kız, ünlü bir porno yıldızı olan Misty Mountain’ın gizemli ölümünü çözebilecek bilgilere sahip tek kişidir. Bu araştırma esnasında iki dedektif kendilerini yüksek statüdeki devlet yetkililerinin hedefinde bulur.
Seanslar
:
13:00 / 17:30 / 22:00 C.-C.tesi 00:15
 
 
The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie
Yönetmen
:
Clay Kaytis, Fergal Reilly
Seslendirenler
:
Yekta Kopan, Arda Aydın, Boğaçhan Sözmen, Sinan Divrik
Konusu
:
Kuşların neden bu kadar öfkeli olduğunu öğrendiğimiz film, bizi nüfusunun neredeyse tamamının mutlu fakat uçamayan kuşlardan oluşan bir adaya götürüyor. Bu cennet köşede, öfke sorunu olan Red, hızlı Chu ve gelgitleri olan Bomba hep dışarıda kalmıştır. Fakat ada yeşil domuzcuklar tarafından ziyaret edildiğinde, domuzların neyin peşinde olduğunu çözmek bu dışlanmış uçamayan kuşlara kalır.
Seanslar
:
(3D-Türkçe) 11:15 / 13:15 / 15:15 / 17:15 / 19:15 / 21:15
 
 
Oflu Hoca`nın Şifresi 2

Oflu Hoca`nın Şifresi 2
Yönetmen
:
Adem Kılıç
Oyuncular
:
Köksal Engür, Mehtap Bayri, Buket Dereoğlu, Çetin Alta
Konusu
:
Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu'ya çok kızgındır. Oflu Hoca yüzünden hem itibarını hem parasını kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin müteahhit İdris, oğlu Şaban'a Nur'u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nur'u kaçırmaya karar verirler. Ama Nur'u kaçırırken yanlışlıkla Ahmet'in halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osman'a evvelden beri aşıktır, onunla evlenmek ister. Ama Ali Osman bu durumu istememektedir. Hala, Ali Osman'ı ikna ederse Arsin'deki arsaları Ahmet'in üstüne yapacağını söyler. Teklifi duyan Ahmet hemen çark eder, Oflu'ya babasını bu evliliğe ikna ederse Nur'u Kadir'e vereceğini söyler.
Seanslar
:
11:30 / 14:00 / 16:30 / 19:00 / 21:30 C.-C.tesi 00:00
 
 
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı
Yönetmen
:
Anthony Russo, Joe Russo
Oyuncular
:
Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan
Konusu
:
Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay istenmedik sonuçlara yol açınca politik baskı artar. Bu durum Yenilmezler’in iki gruba ayrılmasına neden olur; birinin başında Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini arzulayan Steve Rogers, diğerinin başında ise hükümet kontrolünü ve denetimini destekleyen Tony Stark vardır.
Seanslar
:
(2D-Türkçe) 12:45 / 15:45 (2D-Orijinal) 18:45 / 21:45 C.-C.tesi 00:15
 
 

Alice Through the Looking Glass
Gösterim Tarihi
27.05.2016
Cinni: Uyanış
Gösterim Tarihi
27.05.2016
Warcraft
Gösterim Tarihi
03.06.2016