The Huntsman: Winter`s War

The Huntsman: Winter`s War
Avcı: Kış Savaşı
Yönetmen
:
Cedric Nicolas Troyan
Oyuncular
:
Chris Hemsworth, Jessica Chastain, Emily Blunt, Charlize Theron
Konusu
:
Gücünü kaybeden kardeşi Ravenna\'yı diriltmek için sihirli aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi ile Eric güçlerini birleştiren bir diğer avcı Sara’nın arasında geçen mücadeleyi işleyecek. Aynayı geri almak için bir avcı birliğini görevlendiren kraliçeye karşı iki iyi kalpli avcı güç birliği yapacak.
Seanslar
:
(2D-Orijinal) 11:30 / 14:00 / 16:30 / 19:00 / 21:30 / 22:00 C.-C.tesi 00:00 / 00:30
 
 
Sheep & Wolves

Sheep & Wolves
Kuzular Kurtlara Karşı
Yönetmen
:
Andrey Galat, Maxim Volkov
Seslendirenler
:
Tom Felton, Ruby Rose, Ross Marquand, China Anne McClain
Konusu
:
Çok uzaklarda, sihirli bir dünyada bir koyun sürüsü yaşayıp gitmektedir. Ama doğayla barış içinde yaşadıkları güzel köylerindeki mutlu yaşamları yakınlardaki bir vadiye inen kurt sürüsüyle bir anda bozulur. Koyunlar yeni komşularıyla nasıl geçinebileceklerini kara kara düşünürken, o sırada kurtlar da genç bir lider arayışındadırlar.
Seanslar
:
(3D-Türkçe) 11:15 / 13:15 / 15:15 / 17:15 / 19:15
 
 
A Hologram for the King

A Hologram for the King
Kral İçin Hologram
Yönetmen
:
Tom Tykwer
Oyuncular
:
Tom Hanks, Ben Whishaw, Sarita Choudhury ile Tom Skerritt
Konusu
:
2010 ekonomik krizinden sonra, depresif, yeni boşanmış ve işini kaybetmiş Amerikalı Alan Clay hayatının anlaşması olacağını düşündüğü bir iş için Suudi Arabistan’a yollanır. Amacı Suudi kralına hologram telekonferans sistemi satabilmektir. Yerel gelenekler ve şaşırtıcı bürokrasi işleyişine alışmaya çalışırken tanıştığı taksi şoförü ve Arap doktor ile hayatını yoluna koyar.
Seanslar
:
12:15 / 14:30 / 16:45 / 19:15 / 21:45 C.-C.tesi 00:00
 
 
Babaların Babası

Babaların Babası
Yönetmen
:
Raşit Çelikezer
Oyuncular
:
Menderes Samancılar, Ali Sürmeli, Ayhan Taş, İsmail Demirci, Burcu Binici
Konusu
:
Birlikte iş yaptığı diğer mafya babalarının arkasından iş çevirdiğini öğrenen Nejdet, onlara bir ders vermek için harekete geçer. Hazırladığı sürprizin en büyüğü ise uzun yıllardır herkesten sakladığı oğludur. Ancak konservatuar mezunu olan Berk balettir. Hiç bir şeyden haberi olmayan genç adamın en büyük hayali ise baş balet olmaktır. Balerin kız arkadaşı ile birlikte mütevazı bir hayat süren Berk kendini bir anda mafya babalarının hesaplaşması içinde bulur. Üstelik onların en büyüğü ve en korkulanı kendi öz babasıdır.
Seanslar
:
11:30 / 14:00 / 16:30 / 19:00 / 21:30 C.-C.tesi 23:45
 
 
How to Be Single

How to Be Single
Bekar Yaşam Kılavuzu
Yönetmen
:
Christian Ditter
Oyuncular
:
Dakota Johnson, Rebel Wilson, Leslie Mann, Alison Brie
Konusu
:
New York\'ta yaşayan Alice sevgilisinden ayrılmanın üzüntüsünü atlatabilmek için yakın arkadaşları Robin, Lucy ve Meg ile zaman geçirdikçe bekar olmanın incelikleri ve güzellikleri hakkında daha önce hiç bilmediği şeyleri öğrenmeye başlayacaktır.
Seanslar
:
11:00 / 16:00 / 21:00 C.-C.tesi 23:30
 
 
Heidi

Heidi
Yönetmen
:
Alain Gsponer
Seslendirenler
:
Anuk Steffen, Bruno Ganz, Isabelle Ottmann, Quirin Agrippi
Konusu
:
8 yaşında İsviçreli yetim bir kız çocuğu olan Heidi’yi teyzesi, dağ evinde yaşayan dedesine bırakır. Daha sonrasında teyzesi Heidi’yi Almanya, Frankfurt’ta varlıklı Sesemann ailesinin evlerinde yaşaması için dedesinin ayırır. Heidi, Sesemann ailesinin yanında korunaklı bir şekilde ve tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşayan Clara’ya refakatçilik yapar. Her zaman için dedesini ve dağ evindeki yaşantısını özleyen Heidi mutsuzluğuna rağmen her durumun olabildiğince en iyisi olmasını sağlar. Clara ve Heidi farklı hayatlar yaşamalarına rağmen arkadaşlıklar dünyada birçok şeyi değiştirebilir.
Seanslar
:
13:30 / 18:30
 
 
Criminal

Criminal
Suçlu
Yönetmen
:
Ariel Vromen
Oyuncular
:
Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Ryan Reynolds
Konusu
:
Ölmüş bir CIA ajanının bütün yetenekleri ve hafızası, tehlikeli bir suçluya aktarılır. Konu: Görevden alınmış bir CIA ajanının hatıraları ve yetenekleri, neler yapabileceği kestirilemeyen tehlikeli bir adamın zihnine aktarılır. Fakat zihnine aktarılan adamın duyguları kötü adamın fikirlerini değiştirmeye başlar.
Seanslar
:
19:45 / 21:15 / 23:45
 
 
Küçük Esnaf

Küçük Esnaf
Yönetmen
:
Bedran Güzel
Oyuncular
:
İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay, Cengiz Bozkurt, Cezmi Baskın
Konusu
:
Bela, macera ve aşk üçgeninde kahkaha fırtınası estirmeye hazırlanan filmde İbrahim Büyükak kendi halinde bir çilingiri, Zeynep Koçak bir avukatı canlandırıyor. Gupse Özay\'ın ‘mahallenin havalı kızı’ olarak kamera karşısına geçtiği projede Cengi Bozkurt ise bir mafya babası olarak beyaz perdede boy gösterecek.
Seanslar
:
11:15 / 13:45 / 16:15 / 18:45 / 21:15 C.-C.tesi 23:30
 
 
The Jungle Book

The Jungle Book
Orman Çocuğu
Yönetmen
:
Jon Favreau
Oyuncular
:
Neel Sethi, Ritesh Rajan, Sara Arrington, Brandon Henschel
Konusu
:
Ailesini kaybeden bir erkek çocuk vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülür. Bagheera, Mowgli’ye bu macerada akıl hocalığı yapacaktır. Canlı aksiyon ve epik türündeki bu hikayede, kurtlar tarafından yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terk etmek zorunda kalınca, hem kendisini hem dış dünyayı keşfetmek için yeni bir arayışa çıkacaktır.
Seanslar
:
(3D-Türkçe) 11:00 / 13:00 / 15:15 / 17:30
 
 

Mother`s Day
Gösterim Tarihi
29.04.2016
Captain America: Civil War
Gösterim Tarihi
06.05.2016
The Angry Birds Movie
Gösterim Tarihi
13.05.2016